dostawa i płatności

  1. 5. Sposoby zapłaty i dostawa

  1. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Klient ma prawo odebrać zakup poprzez zamówionego samodzielnie kuriera (Sprzedający przygotowuje wtedy tylko przesyłkę do odbioru).

Koszty i szczegóły dostawy zamówienia określone są w warunkach dostawy   http://www.be.com.pl/webpage/dostawa.html.

  1. Czas realizacji zamówienia wynosi do 30 dni roboczych. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. W przypadku, gdy czas realizacji zamówienia przekracza 30 dni Klient zostanie poinformowany o powyższym. W takim przypadkuKlient ma prawo ustosunkować się do zaistniałej sytuacji zgodnie z pkt. 4 ust. 7).

  2. Termin otrzymania przesyłki uzależniony jest od wybranego przez Klienta sposobu dostawy towaru. Przy dostawach pocztą (wg ofert Poczty Polskiej) czas realizacji wynosi około 2 - 4 dni robocze, przy dostawie kurierem (wg ofert firmy kurierskiej) 1 – 2 dni robocze.

  3. Obowiązują następujące formy płatności za zamówione towary:
   - za pobraniem: należność pobiera listonosz lub kurier;
   - przelewem bankowym na konto sklepu: przedpłata za zamówienie.
                                          
   - poprzez system PayPal, oraz Przelewy24

   4. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem bankowym, a koszt dostawy jest ustalany indywidualnie z Klientem w zależności od kraju dostawy.