o firmie

 

 

be! sp. z o. o. to polska firma zajmująca się kreowaniem i produkcją odzieży ciążowej oraz kolekcji ubrań dla karmiących mam. Marka be mama! powstała w 2004 roku z inicjatywy dwóch mam, które zdecydowały, że zamiast narzekać na mały wybór ubrań ciążowych i dziecięcych zaczną działać! Od tego momentu narodziła się pasja do projektowania, tworzenia ubrań dla przyszłych mam.

Kolekcje be mama! charakteryzuje nowoczesny krój i prostota, która podkreśla atuty każdej mamy. Projektantki firmy dążą do tego, aby kobieta nie musiała zmieniać swojego stylu ubierania i nadal czuła się kobieco oraz atrakcyjnie w każdym etapie ciąży.
90% kolekcji to ubrania uszyte z tkanin i dzianin zawierających bawełnę oraz elastyczne włókna, które sprawiają, że ubrania są miłe dla ciała, przewiewne, dopasowane do figury. Wszystkie produkty mają wszyte specjalne systemy, które umożliwiają noszenie ich do ostatniego miesiąca ciąży, a także długo po porodzie.

Kolekcje be mama! sprzedawane są nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy oraz USA i Kanadzie. Dzięki wspaniałym opiniom klientek dotyczącym: wysokiej jakości produktów za przystępną cenę i projektów, które są nowoczesne, a jednocześnie ponadczasowe, nasz marka otrzymała symbol Kobiecej Marki Roku 2018.